ukr
Глеваха
13:15
1/4
Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250
Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 1 Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 2 Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 3 Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 4

Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250

1 230 $  /штука
Пророченко Вита, менеджер
на Флагма з 14 липня 2011
Продам

Застосування систем паралельного водіння забезпечує зниження витрат на всіх етапах обробки поля на 5-10% і суттєво полегшує працю водія/механізатора
EZ-Guide 250 Lightbar - це перша комбінована система, що включає в себе кришталево яскраві світлодіодні індикатори відхилення від маршруту, рідкокристалічний дисплей, який добре "читається" навіть при сильному сонячноу засвіченні та інтегрований приймач сигналів GPS (опція). Весь конструктив системи об'єднаний в вузькопрофільному корпусі, що мінімізує скорочення зони огляду водія. Ці особливості конструкції забезпечують максимальну зручність при водінні - світлодіодні індикатори відхилення від маршруту легко читаються та забезпечують просте і точне керування в будь-який час дня чи ночі, графічний рідкокристалічний дисплей дозволяє бачити поточний стан транспортного засобу і забезпечує водія зрозумілою додатковою інформацією при розворотах або водінні по вигнутих смугах .
Простота у використанні
Встановлення та пуско-налагоджувальні роботи системи Trimble EZ-Guide 250 займають всього
декілька хвилин. Так само швидко і просто відбувається освоєння приладу водієм. Повне управління системою здійснюється за допомогою всього лише 6-х кнопок.
Продуктивність і рентабельність
Система паралельного водіння Trimble EZ-Guide 250 використовується на с./г. операціях типу обприскування, культивації, внесення добрив та їм подібних, де не вимагається надвисока точність.
При використанні для водіння системи Trimble EZ-Guide 250 ви виконуєте роботи швидше, ніж при звичайному способі водіння. У результаті знижується вартість обробки гектара і звільняються ресурси, які ви можете використовувати для виконання інших робіт.
Cистема дозволяє більш продуктивно використовувати час, що особливо важливо в розпал посівних робіт, ви можете працювати не тільки вдень, але і вночі або в умовах сильного туману.
Система точного водіння EZ-Guide 250, також знижує втомлювані

Оновлено: 27 вересня 2018, 12:10
    переглядів: 113
Схожі оголошення
195 000 грн /шт ціна
Агротехника, ПП, Глеваха
... компьютером, пенным маркером, миксером, системой паралельного...
250 000 грн /шт ціна
Агротехника, ПП, Глеваха
... , пенным маркером, миксером, навигационной системой паралельного...
245 000 грн /шт ціна
Агротехника, ПП, Глеваха
... компьютером, пенным маркером, миксером, системой паралельного...
240 000 грн /шт ціна
Агротехника, ПП, Глеваха
... компьютером, пенным маркером, миксером, системой паралельного...
25 500 грн /шт ціна
Агротехника, ПП, Глеваха
... : Ø500 mm 27 кг, Ø250 mm 24 кг, передаточное ... происходит с...
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×