ukr
Глеваха
07:01
Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления
Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления - фото 1
Оновлено: 1 жовтня 2019, 12:02

Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления

65 000 грн/штука
Пророченко Вита
менеджер
,  Глеваха, UA
на Флагма з 14 липня 2011

Опис

Це електронна система контролю та регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання і дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату, і дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, виключати подачу робочої рідини до штанги і при необхідності відключати окремі секції штанги. Блок обладнаний акустичним сигналом, що попереджає про виникнення відхилень у роботі.
На монітор можуть бути виведені всі параметри роботи обприскувача, а саме: робоча швидкість, км/годину; витрата робочої рідини, л/га; розмір розпилювачів; оброблена площа, га; шлях пройдений агрегатом, км; час роботи, рік; загальна витрата робочої рідини, л; напруга акумулятора, В; робочий тиск у системі, Бар; швидкість потоку робочої рідини, л/хв.
Комплект містить: блок комп'ютерного контролю та регулювання, пульт управління з електричними клапанами, витратомір, сполучні кабелі (6м), силовий кабель (3м), датчик швидкості.
Обприскувачі, обладнані електронною системою, забезпечують високу ефективність використання пестицидів, повний контроль і облік робочого процесу обприскування, що у свою чергу значно зменшує витрати на хімічні речовини, збільшує продуктивність агрегату та значно полегшує роботу оператора.

Номер оголошення: 1162639   |  переглядів: 186  
,  Глеваха, UA
на Флагма з 14 липня 2011

Схожі оголошення

ПК Компьютер ОЗП 512 Мб
350 грн/шт
Маричка, ПП, Боярка, 5 км +662 оголошення
ПК Компьютер ОЗП 512 Мб робочий 350 гривен
2
Ремонт компьютеров в Вишневом, системных блоков, ноутбуки
Ціна за запитом
KoSA-servise, ФОП, Вишневе, 12 км +11 оголошень
Ремонтируем компьютеры более 10-ти лет. Любим свою работу и делаем как для себя. Гарантия на работы и запчасти. Доступные цены. Выполняем работы...
Кнопка TRIP включения бортового компьютера Kia Cerato...
135 грн/шт
Аршулик С.В., ФОП, Київ, 24 км +50599 оголошень
Кнопка TRIP включения бортового компьютера Kia Cerato 2004-2008 В наличии Кнопка TRIP включения бортового компьютера Kia Cerato 2004-2008...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Пророченко Вита
менеджер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет