ukr
Глеваха
02:56
Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления

Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления

65 000 грн  /штука
Пророченко Вита, менеджер
на Флагма з 14 липня 2011
Продам

Це електронна система контролю та регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання і дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату, і дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, виключати подачу робочої рідини до штанги і при необхідності відключати окремі секції штанги. Блок обладнаний акустичним сигналом, що попереджає про виникнення відхилень у роботі.
На монітор можуть бути виведені всі параметри роботи обприскувача, а саме: робоча швидкість, км/годину; витрата робочої рідини, л/га; розмір розпилювачів; оброблена площа, га; шлях пройдений агрегатом, км; час роботи, рік; загальна витрата робочої рідини, л; напруга акумулятора, В; робочий тиск у системі, Бар; швидкість потоку робочої рідини, л/хв.
Комплект містить: блок комп'ютерного контролю та регулювання, пульт управління з електричними клапанами, витратомір, сполучні кабелі (6м), силовий кабель (3м), датчик швидкості.
Обприскувачі, обладнані електронною системою, забезпечують високу ефективність використання пестицидів, повний контроль і облік робочого процесу обприскування, що у свою чергу значно зменшує витрати на хімічні речовини, збільшує продуктивність агрегату та значно полегшує роботу оператора.

Оновлено: 23 січня 2019, 12:55
переглядів: 175
Схожі оголошення
350 грн /шт ціна
Маричка, ПП, Боярка, 5 км
ПК Компьютер ОЗП 512 Мб робочий 350 гривен
430 $ /шт ціна
Инженерный центр Ковчег, ТОВ, Київ, 24 км
Одноплатный компьютер Advantech PCM-3341Z. Документация на сайте elmec...
Ціна не вказана
Техновен Авто, ПП, Київ, 24 км
Ремонтируют квалифицированные специалисты с опытом работы более 12 лет...
×
×
×
×
×