rus
Глеваха
00:29
1/4
Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250
Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 1 Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 2 Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 3 Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250 - фото 4

Система паралельного вождения Trimble EZ-Guide 250

1 230 $  /штука
Пророченко Вита, менеджер
на Флагма с 14 июля 2011
Продам

Застосування систем паралельного водіння забезпечує зниження витрат на всіх етапах обробки поля на 5-10% і суттєво полегшує працю водія/механізатора
EZ-Guide 250 Lightbar - це перша комбінована система, що включає в себе кришталево яскраві світлодіодні індикатори відхилення від маршруту, рідкокристалічний дисплей, який добре "читається" навіть при сильному сонячноу засвіченні та інтегрований приймач сигналів GPS (опція). Весь конструктив системи об'єднаний в вузькопрофільному корпусі, що мінімізує скорочення зони огляду водія. Ці особливості конструкції забезпечують максимальну зручність при водінні - світлодіодні індикатори відхилення від маршруту легко читаються та забезпечують просте і точне керування в будь-який час дня чи ночі, графічний рідкокристалічний дисплей дозволяє бачити поточний стан транспортного засобу і забезпечує водія зрозумілою додатковою інформацією при розворотах або водінні по вигнутих смугах .
Простота у використанні
Встановлення та пуско-налагоджувальні роботи системи Trimble EZ-Guide 250 займають всього
декілька хвилин. Так само швидко і просто відбувається освоєння приладу водієм. Повне управління системою здійснюється за допомогою всього лише 6-х кнопок.
Продуктивність і рентабельність
Система паралельного водіння Trimble EZ-Guide 250 використовується на с./г. операціях типу обприскування, культивації, внесення добрив та їм подібних, де не вимагається надвисока точність.
При використанні для водіння системи Trimble EZ-Guide 250 ви виконуєте роботи швидше, ніж при звичайному способі водіння. У результаті знижується вартість обробки гектара і звільняються ресурси, які ви можете використовувати для виконання інших робіт.
Cистема дозволяє більш продуктивно використовувати час, що особливо важливо в розпал посівних робіт, ви можете працювати не тільки вдень, але і вночі або в умовах сильного туману.
Система точного водіння EZ-Guide 250, також знижує втомлювані

Обновлено: 10 декабря 2018, 13:57
    просмотров: 117
Похожие объявления
205 000 грн /шт цена
Агротехника, ЧП, Глеваха
Предлагаем опрыскиватели собственного производства...
265 000 грн /шт цена
Агротехника, ЧП, Глеваха
Предлагаем опрыскиватели собственного производства штанговые...
260 000 грн /шт цена
Агротехника, ЧП, Глеваха
Предлагаем опрыскиватели собственного производства штанговые...
255 000 грн /шт цена
Агротехника, ЧП, Глеваха
Предлагаем опрыскиватели собственного производства штанговые...
25 500 грн /шт цена
Агротехника, ЧП, Глеваха
Рабочая ширина, см 25/50 Рабочая глубина, см 60/90 Рабочие обороты,...
×
×
Флагма* Сайты 54 страны
×
×
×