rus
Глеваха
13:03
Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления

Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления

65 000 грн  /штука
Пророченко Вита, менеджер
на Флагма с 14 июля 2011
Продам

Це електронна система контролю та регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання і дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату, і дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, виключати подачу робочої рідини до штанги і при необхідності відключати окремі секції штанги. Блок обладнаний акустичним сигналом, що попереджає про виникнення відхилень у роботі.
На монітор можуть бути виведені всі параметри роботи обприскувача, а саме: робоча швидкість, км/годину; витрата робочої рідини, л/га; розмір розпилювачів; оброблена площа, га; шлях пройдений агрегатом, км; час роботи, рік; загальна витрата робочої рідини, л; напруга акумулятора, В; робочий тиск у системі, Бар; швидкість потоку робочої рідини, л/хв.
Комплект містить: блок комп'ютерного контролю та регулювання, пульт управління з електричними клапанами, витратомір, сполучні кабелі (6м), силовий кабель (3м), датчик швидкості.
Обприскувачі, обладнані електронною системою, забезпечують високу ефективність використання пестицидів, повний контроль і облік робочого процесу обприскування, що у свою чергу значно зменшує витрати на хімічні речовини, збільшує продуктивність агрегату та значно полегшує роботу оператора.

Обновлено: 27 сентября 2018, 12:10
    просмотров: 169
Похожие объявления
350 грн /шт цена
Маричка, ЧП, Боярка, 5 км
ПК Компьютер ОЗП 512 Мб робочий 350 гривен
175 $ /шт цена
Вирченко А.В., ФЛП, Киев, 24 км
... надежен в своей работе. Компьютер поддерживает работу...
Цена не указана
Техновен Авто, ЧП, Киев, 24 км
... компьютерная помощь , настройка компьютера , ремонт компьютера ,...
235 грн /шт цена
Мегасвит, ЧП, Киев, 24 км
Колонки для компьютера с регулировкой громкости ZP- ... 505...
430 $ /шт цена
Инженерный центр Ковчег, ООО, Киев, 24 км
Одноплатный компьютер Advantech PCM-3341Z. Документация на сайте elmec...
×
×
Флагма* Сайты 52 страны
×
×
×