Глеваха

Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления

Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления
Компьютер Браво-180 з 4-х секционным пультом управления
65 000 грн/штука
Пророченко Вита, менеджер
на Флагма с 14 июля 2011
Продам

Це електронна система контролю та регулювання норми витрати робочої рідини, призначена для автоматизованого регулювання і дотримання норми витрати на одиницю площі. Система забезпечує повністю автоматичну підтримку раніше виставленої норми витрати рідини незалежно від швидкості руху агрегату, і дозволяє оператору контролювати всі основні параметри обприскування, виключати подачу робочої рідини до штанги і при необхідності відключати окремі секції штанги. Блок обладнаний акустичним сигналом, що попереджає про виникнення відхилень у роботі.
На монітор можуть бути виведені всі параметри роботи обприскувача, а саме: робоча швидкість, км/годину; витрата робочої рідини, л/га; розмір розпилювачів; оброблена площа, га; шлях пройдений агрегатом, км; час роботи, рік; загальна витрата робочої рідини, л; напруга акумулятора, В; робочий тиск у системі, Бар; швидкість потоку робочої рідини, л/хв.
Комплект містить: блок комп'ютерного контролю та регулювання, пульт управління з електричними клапанами, витратомір, сполучні кабелі (6м), силовий кабель (3м), датчик швидкості.
Обприскувачі, обладнані електронною системою, забезпечують високу ефективність використання пестицидів, повний контроль і облік робочого процесу обприскування, що у свою чергу значно зменшує витрати на хімічні речовини, збільшує продуктивність агрегату та значно полегшує роботу оператора.

  просмотров: 161
Обновлено: 18 августа 2018, 08:43
Похожие объявления

Реклама
350 грн/шт цена
ПК Компьютер ОЗП 512 Мб робочий 350 гривен
Маричка, ЧП, Боярка, 5 км
55 грн/шт цена
Купить. Мины мышка для компьютеров Mouse Mini G631 (проводная) ... ...
Мегасвит, ЧП, Киев, 24 км
4 600 грн/шт цена
... (Nevada), купить стул для компьютера кресло Невада киев, офисные...
Mebel Planet, ЧП, Киев, 24 км
×
×
Флагма* Сайты 52 страны
×
×
×